FC Dosta Muži

Zimní příprava - zápas se Svratkou Brno

3.2.2017 - Petr

V sobotu 28.1.2017 sehrálo naše družstvo první ze série přípravných zápasů s vedoucím mužstvem I.A třídy Svratka Brno. Utkání se hrálo na hřišti TSM Zbrojovky Brno s umělým povrchem v Brněnských Ivanovicích. Tam také sehrajeme většinu našich přípravných utkání.

A teď k brankám :

Po kolmici na Honzu Urbana v 11. minutě a jeho nahrávce Chylovi jsme vedli 1:0.

Po faulu na Radima Chylu neproměnil ve 21. minutě Urban penaltu.

Po chybě naší obrany hráči Svratka v 51. minutě vyrovnali na 1:1. V 62. minutě Urban technickou střelou dal na 2:1 a následně v 67. minutě uvolnil Axamit Lukáše Matysku, ten oklamal brankáře a zvýšil na 3:1. Následně jsme začali hrát nepozorně v obraně a umožnili jsme Svratce v 82. snížit a v 88. minutě vyrovnat. Obě mužstva nastřelila ještě tyč a promarnila několik dobrých příležitostí. Konečny výsledek odpovídá průběhu zápasu. V našem mužstvu chyběl Petr Svoboda, nemocný Tadeáš Sova a zraněný Ondra Pelc.