Zimní příprava - zápas 04. 02. 2017 s Velkou Bíteší

6.2.2017 - Petr

Další přípravný zápas jsme sehráli s mužstvem Velké Bíteše, která je účastníkem divize skupiny C. V mužstvu stále chybí Tadeáš Sova, Petr Svoboda a nově Radek Lízal. Z důvodu účasti na lyžařském kurzu chyběl Samuel Ďuriš. Utkání se hrálo za příjemnějšího počasí než minulý týden. A přes velké návaly sněhu v minulém týdnu, i na dobře připraveném hřišti. Soupeř nastoupil ve druhém poločase s praktický novým družstvem. Přesto byly oba dva poločasy velice vyrovnané a dá se i říci, že jsme měli celý zápas více ze hry a minimálně stejné množství brankových příležitostí. Ale zase se ukázala stará pravda. Zápasy se rozhodují v šestnátce a ne převahou na půlce. A v tom byli hosté mnohem efektivnější a proto zaslouženě vyhráli. Naší obranou hru poznamenalo zranění velice dobře hrajícího Honzy Gryce ve 40. minutě, které sice není vážné, ale musel být vystřídán. V prvním poločase nastřelil ve 40. minutě Matyska břevno a v 88. minutě Ondra Pelc hlavou tyč. Teď něco k našim brankám :

Z levé strany nahrál dlouhý balón za obranu Bíteše Závorka. Tam si naběhl Špánek a krásně přehodil brankáře 1 : 1

Na závěr zápasu změnil trenér sestavu a začal hrát na dva útočníky, kteří se velice dobře doplňovali. Vytvořili jsme si několik příležitosti a zejména Ondra Pelc mohl aspoň nějakou využít. Branku dosáhl ale Radim Chyla po vysunutí od Matysky. Šel sám na brankáře, kterého prostřelil.