První domácí jarní zápas s Vojkovicemi

4.4.2017 - Petr

Tři zápasy, devět bodů a skóre 7:2. To není špatný začátek jarní části soutěže. Zápas s Vojkovice se ale nevyvíjel jednoduše. Na pravé záloze nastoupil Michal Špánek a za důvěru, kterou mu dal trenér, se odvděčil přihrávkou na první branku. Hned v 8. minutě se uvolnil na křídle, nahrál před branku a tam Radim Chyla míč dorazil do branky 1:0. Potom měl ještě šanci Honza Urban, ale bez efektu. Ve 14. minutě dosáhli branky hosté, ale pro ofsajd jim nebyla uznána. Ve 35. minutě zachraňoval na poslední chvíli Honza Gryc. U našeho družstva si  připravili příležitosti dvakrát Chyla s Urbanem, ale bez většího nebezpečí pro hostující branku. Jinak první poločas nepřinesl hodně vzruchu.

Druhý poločas začali lépe hosté. Ve 48. minutě kopali trestný kop, ale Sova předvedl výborný zákrok. Soupeř si sice nevytvořil žádnou 100% příležitost, ale stále byl výsledek na vážkách. Až posledních patnáct minut jsme začali hrát vlastní hru a získali převahu. V 78. minutě unikl hostující obraně Honza Urban, ale své sólo neproměnil. V 79. minutě nacentroval Ondra Makiš a Matyska hlavičkoval vedle. V 80. minutě rozehrál standartní situaci Radek Lízal, míč hlavou prodloužil Axamit na Lukáše Matysku a ten své sólo jistě proměnil. Perně vybojované body.

Příští utkání hrajeme venku v Novosedlích a to v sobotu 8.4.2017 v 15.3o hod.