Utkání na hřišti posledního mužstva tabulky - Novosedly

11.4.2017 - Petr

Čtvrté jarní utkání a třetí na hřišti soupeře. K zápasu jsme neměli k dispozici šest hráčů z osmnáctičlenného kádru. A je třeba říct, že při skládání sestavy měl trenér šťastnou ruku. Poprvé nastoupil v základu Šimon Marušinec a  rozhodně nezklamal. Dá se říct, že jsme měli celý zápas pod kontrolou a konečný skóre mělo být daleko rozdílnější. Už v osmé minutě po akci Axamita trefil Ďuriš hlavou tyč. V 11. a 16. minutě střílel z dobré posice Matyska, ale vedle. V 18. minutě uvolnil na pravé straně útoku Urban Špánka, ten přesně nahrál Chylovi a bylo to 0:1. Potom měli šance Ďuriš a opět Chyla, ale neuspěli. Ve 29. minutě se uvolnil Honza Urban, ale domácí brankář zázračně zachránil.

Druhý poločas probíhal ve stejném duchu jako první. V 52. minutě nevyužil velkou šanci Špánek. V 56. a 62. minutě byli sami před brankářem domácích postupně Chyla a Urban. V 70. minutě unikl Urban, ale útok nedotáhl do konce. V 74. minutě na 76. minutě vyslali domácí první a taky poslední střelu na naši branku. V 85. obral domácího obránce a míč Radim Chyla. Následně postupovali na branku domácích sami Chyla, Makiš a Urban. Posledně jmenovaný dal do prázdné branky 0:2. Následně poslal domácí trenér na hřiště dva „těžkotonážníky“. A ti po rohu domácích zabránili našemu brankáři se dostat k míči 1:2. Po dalším nákopu domácích jsme se opět ubránili a Urban postupoval sám na opuštěnou branku domácích. Rozhodčí ale ukončil zápas…..

Příští utkání hrajeme doma s Rousínovem a v neděli 16.4.2017 v 16.00 hod.