Druhé utkání na domácím trávníku s Rousínovem 16. 04. 2017

2.5.2017 - Petr

Zápas začal velice dobře za naší převahy a hned v 9. minutě narazil Radim Chyla Matyskovi a vedli jsme 1:0. I nadále jsme měli převahu a v 17. a 20. minutě nedal v dobrých pozici Makiš a znovu Matyska. Ale potom se začal zápas pomalu otáčet. Po chybě ve středu obrany a špatnému vyběhnutí brankáře 1:1. Potom jsme sice měli ještě dvě dobré příležitosti Honzou Urbanem, ale opět nic. Další špatná rozehrávka vyvolala unik středem naší obrany, který zastavil až Honza Gryc za cenu faulu a penalta – 1:2.

Druhý poločas začal ve stejném duchu jak skončil první. Únik středem obrany ve 48. minutě 1:3. A dá se říct, že naši hráči v pravidelných intervalech dělali nepochopitelné individuální chyby, které nedokázal žádný další hráč napravit a tak skóre narůstalo pro hosty až do hrozivých 1:6. V 84. minutě vysunul na levé straně Honza Urban Ondru Makiše a ten z velkého úhlu snížil na 2:6. Potom sice měl možnost Chyla a v 88. minutě Lukáš Matyska dobré šance, ale oba branku vysoko přestřelili.

Tento zápas se velice podobal podzimní utkáním s Boskovicemi a Bosonohami. Podcenění hůře postavených mužstev, nekolektivní pojetí hry a velké, přímo obrovské chyby jednotlivců.

Další utkání hrajeme v Bučovicích v sobotu 22.4.2017 v 16.oo hod.