Utkání v Bučovicích 23. 04. 2017

2.5.2017 - Petr

V soutěžním ročníku 2016-2017 jsme poprvé prohráli dvakrát po sobě. A vůbec poprvé na soupeřovém hřišti. Projevuje se velký počet zranění a tím taky kompaktnost mužstva. Po delším zranění se na hřišti objevili Tomáš Závorka a Pavel Imramovský. Ten ale musel opět v poločase střídat. Zápas nepřinesl žádný pohledný fotbal a byl více bojem mezi hráči a se silným větrem. Již v 10. minutě vypálil z dobrých 25. metrů domácí hráč a prohrávali jsme jedna nula. Ve 22. minutě se nedomluvili Veleba ( hrál stopera ) s Grycem, ale domácí tuto situaci nevyužili. Až ve 24. minutě jsme si vypracovali první dobrou akci a po rohu Honzy Urbana zakončil Axamit 1:1. Ještě ve 31. minutě uvolnil Matyska Špánka, ale den nezakončil.

Ve druhém poločase měl hned na úvod dobrou příležitost Michal Axamit, ale domácí obětavě zachránili na čáře branky. Pak jsme se prakticky usadili na půlce domácích, ale brankového efektu. Tak je lépe vše popsat pouze statistickými údaji:

Urban z velice dobré situace vedle

Tadeáš Sova chytil  trestný kop domácích

Radim Chyla dal vedle z pěti metrů

V 87. minutě Gryc trefil hlavou břevno

V 89. minutě závar před domácí brankou, opět nic

A tak jak to bývá. Nedáš dostaneš. V rámci nastavení šli tři hráči domácích na pět našich hráčů  a přesto jsme dostali gól na 2:1 a prohráli jsme vyhrané utkání.

Teď nás čeká na našem hřišti v neděli v 22.4.2017 v 16.30 hod. vedoucí mužstvo tabulky – Tišnov.