21. 05. 2017 Zápas s Bohunicemi

25.5.2017 - Petr

Tak to vypadá, že jsme se vrátili na vítěznou vlnu. Jedna prohra v Bučovicích je za námi a venku se nám zase začalo dařit. A dnešní naše výhra je a to cennější, že jsme výhru vydřeli doslova až v závěru utkání.  Tentokrát jsme vstoupili do utkání velice dobře. Hráči byli v pohybu, dobře kombinovali a nahrávky nacházely adresáta. Hned ve 2. minutě minul branku těsně Svoboda, ve 12. minutě nahrál Urbanovi dobře Závorka a ten rovněž hlavou nevyužil dobrou situaci. Ve 14. minutě dlouhým pasem uvolnil Svoboda Matysku a ten našel Chylu 0:1. Potom měl ještě znovu Radim Chyla dobrou příležitost a potom přišla 21. minuta. Po lehkém kontaktu před naší brankou nařídil rozhodčí penaltu a domácí Králem vyrovnali. A hned ve 25. minutě hlavičkoval středem naší obrany domácí Burčík  2:1. A ve zbytku poločasu jsme vypadli z role brankář Sova nás několikrát zachránil, aby nebylo ještě hůř.

Ve druhém poločase se hra sice vyrovnala, ale pořád jsme tahali za kratší konec provazu. Bohuničtí byli rychlejší, přesnější a zase musel vyznamenat Tadeáš Sova. Ale naši první dobrou akci v 67. minutě po pravé straně vyřešil Makiš centrem před branku a tam míč lehce lízl hlavou Matyska 2:2. Potom se hrál otevřený fotbal s mnoha šancemi před oběma brankami. Zejména pravá strana Bohunic nám svou rychlostí dělala velké problémy. V závěru zápasu se opět prosadil důrazný Chyla. Po několika odrazech míče se prodral mezi dvěma domácími obránci a bylo to 2:3. Potom jsem již střídáním dovedli utkání do konce. Stínem zápasu bylo zranění dobře hrajícího Honzy Gryce na hlavě, který utkání nedohrál. Snad bude do týdne zase OK.

A to pro zápas v neděli 28.5. 2017 kdy v 16.30 hod. budeme hrát v Mutěnicích.