28. 05. 2017 zápas s Mutěnicemi

29.5.2017 - Petr

Naše mužstvo chtělo pokračovat v dobrých výkonech na hřištích soupeřů. A dá se říct, že se to z větším části podařilo. Hrál se oboustranně otevřený fotbal, který ale bolel.

Rozhodčí rozdal celkem osm žlutých karet a to ještě mohlo být mnohem hůř. V prvním poločase jsme měli převahu, dali jednu branku a to ještě Závorka a 2x Matyska měl se svými šancemi lépe naložit. Ale poločas byl jenom 0:1 a nejen v životě, ale i ve fotbale žádné kdyby neplatí. Celý druhý poločas měli více ze hry domácí a nejen vyrovnali, ale taky dali vítězný gól. Mnoho šanci sice neměli, ale co jsme jim a nabídli, to využili. Před druhou brankou domácích, v 84. minutě, vysunul Honza Urban Radima Chylu. Ten šel sám na brankáře a nedal. Nedáš dostaneš.

A jak padaly branky. V 18. minutě zahrál Urban standartní situaci a po několika odrazech se míč dostal k Lízalovi a ten dal svoji typickou branku – dorážkou hlavou 0:1.

V 73. minutě odhlavičkoval míč Pavel Imramovský na střed šestnáctky a tam nebyl nikdo z našich hráčů, ale domácí Novotný. A z voleje to trefil nádherně – 1:1. A potom přišla 85. minuta. Střelu z blízka Sova ještě vyrazil, nikdo z našich obránců nebyl poblíž a Vydařil dorazil 2:1.

V neděli 4.6.2017 hrajeme doma v 16.30 hod s Lanžhotem.

Následně v sobotu 10.6.2017 hrajeme už v 10.30 hod v Bosonohách.

A taky poslední domácí zápas má změnu začátku. Se Spartou Brno hrajeme už v pátek 16.6.2017 v 17.oo hod.