FC Dosta Muži

04. 06. 2017 Zápas s lanžhotem

7.6.2017 - Petr

Asi by bylo lepší, kdybychom hráli všechna mistrovská utkání na hřištích soupeřů. Máme za sebou jedno z dalších nepovedených utkáních na domácím hřišti. A zaslouženou porážku. Ještě máme štěstí, že mužstvo za námi rovněž prohrálo a my už nemůžeme být horší než třetí. Obrana musel nastoupit se dvěma změnami a to se hned na začátku utkání projevilo. Hráči se uprostřed obrany nedomluvili a nabídli hostujícímu Kleibrovi míč na podnose 0:1. Hra byla celkově velice pomalá, na obou stranách nepřesná ale i  tak jsme se dostali  k vyrovnání. Brankář hostů pozdě vyběhl a Radim Chyla ho přeloboval a bylo to 1:1. Ve druhém poločase jsem se sice brankou Urbana dostali do vedení 2:1, ale jinak měli hru v moci hosté a jenom se štěstím jsme hájili těsné vedení. Hosté měli několik dobrých příležitostí, které využili až v závěru zápasu. Nejdříve opět po chybě na pravé straně obrany se 82. minutě prosadil hostující Petrla a dílo zkázy bylo dokonáno v 91. minutě stejným hráčem hostů.

V sobotu 10.6.2017 hrajeme v 10.30 hod v Bosonohách

A taky poslední domácí zápas má změnu začátku. Se Spartou Brno hrajeme už v pátek 16.6.2017 v 17.oo hod.