16. 06. 2017 Poslední zápas jarní sezóny se Spartou Brno

19.6.2017 - Petr

Tak jako většina mužstev jsme i my jme využili možnost tento zápas se Spartou Brno předehrát. Hosté začali velice svěže a velice dobře, tak jak hráli celou jarní sezónu. V šesté minutě měl velkou příležitost hráč hostů Loprais, ale Krafek výtečně zachránil. Potom jsme ještě ve 18. minutě „namazali“ Hodkovi. Ten taky velkou šanci nevyužil. Potom přišel zlom v zápasu. Po rohu Honzy Urbana se na dvakrát ve 20. minutě prosadil Svoboda, ve 22. využil uličku od Urbana Radim Chyla a po faulu na Chylu ve 24. minutě proměnil penaltu Urban a bylo to 3:0. A potom jsme měli již zápas plně ve své moci. A když ještě ve 35. minutě po nádherné akci přes Axamita, Urbana a Matysku dal gól do prázdné branky Mykiš, hrozil hostům debakl.

Po přestávce přišli hosté na hřiště s velkým odhodláním. V 50. minutě měl šanci opět Loprais. Toto odhodlání jim ale vydrželo pouze do 54. minuty. Opět Honza Urban našel pasem přes celou šířku hřiště Makiše a ten prostřeli hostující brankáře Stehlíka 5:0! Ten nakonec dostal celkem sedm branek, ale mnoha velkým našim příležitostem ještě zabránil. V 59. minutě jsme na levé straně nepohlídali Vítka a ten snížil na 5:1. A na konci utkání se dvakrát prosadil Lukáš Matyska. Nejdříve ho vyslal do samostatného úniku Urban a v 89. minutě Radek Lízal 7:1. Takže výsledek byl skoro podobný loňskému zápasu, kdy jsme doma Spartu porazili 6:0.

Přejeme hráčům, trenérům a všem našim fandům příjemné prožití léta a dovolené a sejdeme se opět začátkem srpna, kdy bude zahájena sezóna 2017-2018.