Tradiční soupeř

17.7.2017 - Petr

Náš první přípravný zápas jsme sehráli na hřišti naší tradiční letní přípravy a to v Žebětíně. Naše družstvo v létě opustili oba brankaři Sova a Krafek, dále Imramovský, Špánek, Veleba a do Rakouska odešel Tomáš Závorka. Za nás nastoupilo šest nových hráčů a to brankář Herink, obránci Bartoš, Amid, Zatloukal a Krejčí a v záloze Handl. Příští týden dostanou příležitost zřejmě ještě další dva hráči. Začátek byl plně v naší režii a ve 22. minutě jsme brankami Urbana 2x  a 1x Hradila jsme vedli 3:0. Potom hrál zase soupeř a poločas byl 3:3. Nesehranost naší obrany pokračovala i ve druhém poločase a tak vznikl těsně před koncem zápasu i divoký stav 3:6. Posledních deset minut jsme zase zvedli hlavu a po dvou brankách Lízala a z penalty Bartošem skončil zápas nakonec 6:6. Diváci se sice bavili, ale trenéři asi moc spokojeni nebyli.

Přípravný zápas se mužstvem Břeclavi se hraje v Žebětíně v sobotu 22.7.2017 ale už v 10.30 hod