Přípravný zápas s Břeclaví

24.7.2017 - Petr

Náš druhý přípravný zápas jsme sehráli opět v Žebětíně. Tentokrát bylo našim soupeřem divizní mužstvo z Břeclavi. Zápas měl celkově velice dobrou úroveň. Diviznímu soupeři jsme stačili jak technicky, tak rovněž po fyzické stránce.

V prvním poločase vystřeli dobře už v desáté minutě Honza Urban do břevna a následně míč dorazil do sítě Radek Lízal 1:0. Po brance jsme získali mírnou převahu. Těsně před koncem poločasu vysunul do uličky dobře hrající Tomáš Radima Chylu, který byl v šestnácte sražen. Z následné penalty zvýšil Urban na 2:0. Jako by se Honzovi vracela pomalu loňská podzimní forma.

Ve druhém poločase vystřídali hosté devět hráčů. Než se ti rozkoukali měli jsme dvě, tři velice dobré příležitosti ke zvýšení skóre. Opět jsme trefili břevno, nedali gól z malého vápna. V jiných zápasech by se nám tohle molo nevyplatit. Před koncem zápasu se projevila větší fyzická síla čerstvějších hráčů hostů, ale kromě dvou střel si vyloženou situaci nevytvořili. Potěšitelná byla zejména zlepšená obranná činnost našeho družstva oproti zápasu s Kuřimi. Protože oba trenéři zkoušeli řadu nových hráčů, není možno tento výsledek přeceňovat. Ale každá výhra potěší.

Příští týden hrajeme dva zápasy:

Ve středu 26.7.2017 v 17.oo hod opět v Žebětíně s domácím mužstvem hrajícím I.A třídu

A potom v sobotu 29.07.2017 s opět divizním Blanskem na jeho hřišti v 10.30 hod.