FC Dosta Muži

26. 07. 2017 P/řípravný zápas s Zebětínem

31.7.2017 - Petr

Končí pomalu přípravné období, a tak byly naplánovány po sobě dva zápasy. Utkání s mužstvem I.A třídy jsme začali dobře, ale špatně dokončili. V 15. minutě po přihrávce Urbana dal naši branku Matyska a následně z trestného kopu Urban zvýšil na 0:2. Za tohoto stavu jsme začali být nepozorní, špatně jsme obsazovali hráče soupeře a ten začal zvedat hlavu. Po chybě na půlce hřiště snížili domácí ve 42. minutě Kocmanem na 1:2. Dle názoru trenéra se ve druhé půli projevil na našich hráčích náročný úterní tréning a tak jsme dostali branku ve 51. minutě na 2:2 Bílým a následně Čechura zápas otočil v 59. minutě na 3:2 pro domácí.