Obrana: Bartoš, Zatloukal, Gryc, Ovčačík

Záloha: Matyska, Lízal, Urban, Handl, Makiš

Útok: Chyla

Střídali: Krejčíř, Marušinec, Tomáš

Zranění: Axamit, Pelc, Svoboda

Zápas se hrál za teplého počasí dopoledne v Blansku. Naší hráči se tentokrát chtěli vytáhnout a celý zápas poctivě odpracovali. Začíná se zlepšovat souhra a noví hráči začínají zapadat do našeho kolektivu. Na druhé straně se nesmí tento výsledek přeceňovat. Domácí teprve dávají mužstvo po sestupu z III. ligy dohromady.

A jak šel průběh zápasu :

V 17. minutě domácí výborně vystřelil a Honza Herink vytlačil míč na břevno

Ve 20. minutě zabojoval ve vápně domácích Ovčačík a Chyla prostřelil všechny kteří překáželi 0:1

Ve 27. unikl po křídle Ovčačík a jeho prudký centr usměrnil do branky Makiš 0.2

Následovala 40. minuta, únik Chyly, faul ve velkém vápně, penalta. A tu proměnil bezpečně náš nový hráč Ovčačík

I druhý poločas se nám dařila nátlaková hra a po krásné akci přes Matysku, Krejčíře zakončoval opět Makiš 0:4

Potom se nechal z dálky přehodit Herink 1:5

A poslední branka padla ve 70. minutě, kdy po rohu Matysky vystřelil Tomáš 1:6. Z tohoto zákroku jsou i poslední dvě fotografie.

Poslední přípravný zápas hrajeme v úterý 1.8.2017 na Startu Brno v 18.oo hod a potom již bude následovat první kolo krajského poháru. Budeme hrát s vítězem zápasu Pačlavice – Dražovice v neděli 6.8.2017 v 17.oo hod.