Tišnov - Dosta 1:1 (1:1)

12.10.2016 - Petr

Jednalo se utkání dvou vyrovnaných celků. Na začátků utkání měli domácí mírnou převahu, ale bez větších šancí. Naše družstvo bylo dobře trenérem připraveno na dva výborné domácí útočníky - Švancaru a Traore. Zejména Matyska a Gryc jim prakticky celý zápas nic nedovolili. Až ke konci poločasu mělo utkání větší vzruch.Nejdříve domácí Kuldan z dobrých 25. metrů vystřelil. Míč ve vzduchu zaplaval a domácí vedli 1:0. O minutu na  se dopustil velké chyby domácí stopér Čoupek. Špatně zpracoval míč a toho využil náš Urban. Obránci utekl, udělal kličku brankářovi a do prázdné branky vyrovnal na1:1. Na začátku druhé půle jsme měli možnost utkání rozhodnout. Nejdříve Veleba hlavou minul domácí branku a následně lízal nedopravil míč z malého vápna do branky. Následně se hra znovu vyrovnala a po chybě našeho Závorky kopali domácí penaltu. Tu ale náš dobře chytající brankař Michal Krafek chytil. Několikrát jsme zahrozili z rychlý protiútoků, ale brankového efektu. V 90. minutě fauloval Čoupek našeho Axamita a byl rozhodčím vyloučen. Ze standardní situace jsme nic nevytěžili. Výsledek je nakonec spravedlivým vyjádřením hry obou mužstev. Za velice dobrý výkon je třeba pochválit Patrika Velebu a Michala Krafeka.