Poslední příprava v Pačlavicích

14.8.2017 - Petr

Podzimní část sezóny 2017-2018 začala vlastně prvním kolem krajského poháru na hřišti FC Pačlavice-Dětkovice. Domácí byli velice dobře připraveni a je třeba přiznat, že byli našemu družstvu velice vyrovnaným soupeřem. V naší základní se stavě nastoupili tři noví hráči – v brance Honza Herink a na krajích obrany Bartoš a Ovčačík. A nesouhra v našem družstvu byla na začátku utkání vidět. Domácím jsme nabídli dvě tutovky a tu druhou v 8. minutě využili 1:0. Naštěstí jsme hned z protiútoku vyrovnali. Prudce vystřelil Radim Chyla a hlavou vyrovnal Petr Svoboda. Celý zbytek poločasu probíhal ve vyrovnané hře s málo příležitostmi. Do druhého poločasu jsme nastoupili bez zraněného Chyly a s problémy v útočné fázi. Postupně nastoupili do hry další tři noví hráči a tak se ukázali všichni na hřišti. Domácí měli dvě dobré příležitosti, při kterých se vyznamenal Herink. Naši velkou příležitost nevyužil hlavou Matyska. V 82. minutě vystřelil prudce Axamit a brankář domácích na vlhkém terénu míč neudržel. Nejblíže brance domácích byl znova Svoboda a z blízka míč dorazil do sítě 1:2. a to znamená postup do druhého kola.

Vlastní krajský přebor zahajujeme v neděli 13.8.2017 v 16.30 hod na hřišti v Bučovicích.

A hned za týden 20.8.2017 hrajeme doma v Bystrci první derby s Bohunicemi. Začátek je