První derby s Bohunicemi

21.8.2017 - Petr

Poslední čtyři zápasy s hosty s Bohunic jsme vyhráli a tak dopadl i dnešní zápas. První poločas vypadal na jasnou výhru, ale na konec u toho byla zbytečné drama. Ale postupně. Dvacet minut si nic nedělo a hra neměla spád. Potom ale zahrál výborně dlouhý balon Matyska na Makiše, ten pláchl obraně a byl naprosto zbytečně sražen. A Honza Urban penaltu bezpečně proměnil. Potom jsme získali převahu a hostující stoper Píšek si málem srazil míč do vlastní branky. A následující roh ve 38. minutě posadil Urban na nohu Matysky a ten přímo ze vzduchu z dobrých 25. metrů všechno prostřelil 2:0. A za dvě minuty chyboval hostující kapitán Král. Chyla mu míč sebral a prostřelil Grubera 3:0. Na začátku druhé půle z malého vápna hlavičkou neproměnil Bartoš a potom jsme začali hrát nezodpovědně. Po zbytečném hraní na naší levé straně se hosté prokombinovali před naši bránu. Tam převzal míč ve 61. minutě Fiala a nádherně vystřelil. A bylo to 1:3. A za čtyři minuty jsme opět chybovali na levé straně a Hrazdíra opět tvrdě vystřelil 2:3. Potom hosté otevřeli hru a tak jsme si z brejků opět vypracovali nějaké příležitosti. Ale bez brankového efektu. Chyla, Lízal a Axamit své dobré šance nevyužili. Potom ve 83. minutě došlo k nezaviněnému zranění brankáře Grubera, pro kterého přijela sanitka. Rozhodčí potom nastavil zápas o devět minut. Ale výsledek se už v nervózním závěru nezměnil.