03. 09. 2017 TJ Sokol Lanžhot

11.9.2017 - Petr

Prozatím náš nejtěžší soupeř

Stále bez porážky a stále se stejnou zahajovací sestavou. V Lanžhotě jsme prozatím dosahovali vždy dobrých výsledků a i tentokrát jsme nepohráli. V domácím mužstvo nastoupilo několik hráčů ze Slovenska. Z klubů, které ukončili činnost a hráli i druhou místní ligu. A na kvalitě hry domácích to bylo od začátku zápasu vidět. Většinou jsme byli v defenzívě, ale hráli jsme zodpovědně odzadu a nedovili jsme domácím žádnou větší brankové příležitosti. Na druhé straně je třeba si přiznat, že ani naše družstvo si žádnou velkou nepřipravilo. Pouze ve dvacáté minutě byli v dobrém brejku Urban s Chylou, ale situaci špatně vyřešili.

Druhý poločas začal pro nás velice šťastně. Ve 46. minutě podcenil domácí brankář centr Urbana a ten zaplachtil do branky 0:1. Potom domácí velice zvýšili obrátky, ale naši hráči dobře bránili. Těsně před šedesátou minutou vystřelil dobře domácí Toth a vyrovnal na 1:1. I nadále jsme byli v defenzívě, ale bez výrazných šancí na straně domácího družstva. Ke konci zápasu se hra velice přiostřila. Domácí chtěli vítězství za každou cena, ale naše družstvo, i častým střídáním, již výhru uhájilo. Velice cenný bod!

V neděli 10.9.2017 nás čeká další neoblíbený soupeř. Na domácím hřišti se utkáme v 16.00 hod s Ráječkem.