24. 09. 2017 Boskovice

25.9.2017 - Petr

Další trápení na domácím hřišti

Asi by bylo lepší hrát všechny zápasy na cizím hřišti. Přitom jsme měli tentokrát skvělý začátek. Ve 4. minutě byl Makiš sám před brankářem, ale nedal. V osmé minutě jsme kopali čtvrtý roh. Bez využití. První akce hostů – roh zmatek před naší brankou 0:1. Potom jsme trefili Lízalem a Svobodou tyč. Ale to se nepočítá. Po delší době se dostali hosté do brejku po naší pravé straně a následný centr trefil z voleje nádherně Stara 0:2. Naši hráči začali hrát křečovitě, špatně jsme bránili a měli jsme ještě štěstí, když Herink chytil ve 32. minutě tutovku. Ale potom si srazil Lízal míč do vlastní branky 0:3. Následně nás velice poškodil rozhodčí. Hostují obránce se srazil s vlastním brankářem a my jsme dali branku. Rozhodčí ale gol nepochopitelně neuznal. Ve 43. minutě se k odraženému míči dostal Petr Svoboda 1:3. A ještě jsme žili.

Ve druhém poločase se hrál nezáživný fotbal. A to z obou stran. Hned ve 47. minutě mohli sice hosté na třikrát skórovat. Ale Herink byl opět na místě. Herink dobře vyhodil a  z našeho rychlého protiútoku se uvolnil Honza Urban, obstřelil brankáře, ale těsně minul branku. To mohla být vzpruha pro naše hráče. Leč nebyla. V 55. minutě vystřídal náš trenér najednou tři hráče, ale ani to nepomohlo. Na mokrém a těžkém terénu se nám i nadále nedařilo a hosté si zaslouženě odvezli tři body. Uvidíme jak se naše mužstvo s tímto výsledkem vypořádá při dalších zápasech.

Již ve čtvrtek hrajeme další brněnské derby a to 28.09.2017 v 15.00 hod na hřišti Moravské Slávii na Vojtové ulici.

A v neděli 1.10.2017 zajíždíme do Moravského Krumlova kde hrajeme od 15.oo hod.