01. 10. 2017 FC Moravský Krumlov

11.10.2017 - Petr

Bez Honzy Urbana v Krumlově

1. minuta – centr Makiše, Radek Lízal vrátil hlavou před branku, Radim Chyla 0:1

4. minuta – uklouznutí Svobody, faul Grice v šestnáctce, penalta Řezač 1:1

9. minuta -  ulička mezi naše stopery, únik Bognera a Bittner 2:1

19. minuta – únik Chyly, nahrávka na volného Matyska, nedal

35. minuta -  Petr Svoboda sám na malém vápně, hlavou do ruky domácího brankáře

36. minuta – po centru Svobody opět Matyska sám před brankou, nedal

39. minuta – od Radka Lízala se míč odrazil k Ovčačíkovi, ten sklopil nárt 2:2

43. minuta – Lukáš Matyska prošel z levé strany přes tři bránicí hráče, ale slabá střela

48. minuta – domácí Bogner z vyložené pozice vedle

49. minuta – opět Bogner prudce z otočky lízl levou tyčku naší branky

56. minuta – po chybě Grice unikli dva domácí hráči 3:2

61. minuta – domácí Havelka neproměnil 100% šanci, měli jsme velké štěstí

74. minuta – Ovčačík již podruhé zachraňoval na naší brankové čáře

75. minuta – po kombinaci přes Tomáše, Lízala, Chyly vystřelil Ovčačík 3:3

79. minuta – domácí Zelníček sám před naší brankou, Herink zachránil

81. mnuta – chyba domácího Klodnera, důslednost Matysky využil přihrávku Chyla 3:4

86. minuta – po rohu před naší brankou odhlavičkoval Axamit na Matysku, ten vysunul na Chylu, ten obešel tři domácí bránicí hráče a nakonec i brankáře 3:5.

Uvedený přehled ukazuje, že se zápas musel divákům líbit. Hostujícím určitě víc. Ale trenéři obou mužstev byli na infarkt. První poločas jsme měli rozhodně vyhrát rozdílem minimálně o dvě branky. Ve druhém poločasu zase mohli domácí dát více než jednu branku. Naší hráči ale ukázali lepší fyzičku, obrovskou vůli po vítězství a tím zvrátili průběh divoké přestřelky na naší stranu. Velká pochvala.

Nás čeká v neděli 8.10.2017 na domácím hřišti derby se Spartou Brno v 14.30 hod. Přijďte se podívat!!!!