14. 10. 2017 Ivančice

31.10.2017 - Petr

Ani v Ivančicích jsme nepoznali porážku

Na začátku zápasu chvíli trvalo než si nově sestavená obrana sedla, ale od 12. minuty jsme začali lépe kombinovat a pomalu začali mít převahu. Další změny musel trenér udělat do 20. minuty. To postupně museli vystřídat zranění Hradil a Axamit. V prvním poločase jsme měli dvě tutovky. Nejdříve  první střídající Makiš z jednoho metru nepřekonal domácího brankáře a těsně před koncem poločasu Lízal vyslal velice slabou hlavičku z malého vápna. A brankář neměl větší problémy. Ještě Ovčačíkovu ránu zastavili domácí na brankové čáře a následně Bartoš výborně vystřelil. Ale znova byl domácí brankář na místě. Pokud neinformujeme o šancích domácích, tak to hlavně proto, že jednoduše žádnou neměli.

Druhý poločas nepřinesl žádnou změnu. Naší hráči byli opět lepši, ale naše koncovka byla opět velice slabá. Tutovky Urbana a znova Lízala jednoduše se musí proměnit. Na levé straně hrál dobře Makiš. Velice dobře připravoval naše šance, ale sám se nedokázal rovněž v dobrých příležitostech prosadit. V 69. minutě unikal domácí obraně Radim Chyla. Ale po srážce s brankářem se zranil a musel nuceně střídat. Třetí vynucené střídání, po třetím zranění našeho hráče. A protože jsme neproměnili žádnou příležitost a domácí byli opět v útoku neškodní, tak zápas skončil 0:0. Opět ztracené dva body.

Náš příští soupeřem na našem hřišti budou Vojkovice a to v neděli 22.10.2017 v 14.30 hod.