22. 10. 2017 Vojkovice

31.10.2017 - Petr

Konečně výhra v domácím utkání

Zápas měl stejný začátek jako mnohá jiná na našem hřišti. 10. minuta, standartní situace hostů, naše obrana nereaguje, brankář zůstane na brankové čáře a volný hráč hostů Horňák dává branku na 0:1. Do 30. minuty jsme kromě střely do tyče Urbanem z trestného kopu nic nepředvedli. Následně trenér poslal Petra Svobodu do útoku a obrana začala hrát ve stejném složení jako v Ivančicích. A začaly se dít věci. 33. minuta, chyba hostující obrany. Svoboda vyslal do úniku Chylu 1:1. 34. minuta – Lízal vybídl do uličky opět Chylu 2:1. 37. minuta roh Matysky doráží do branky Chyla 3:1. A ještě nebylo všemu konec. Ve 43. minutě vystřeli Krejčíř a vyraženou střelu uklidil do branky Tomáš 4:1. Tomu se říká produktivita

Druhý poločas začal stejně jako skončil první. Kolmice Gryce na Chylu, ten vrátil Lízalovi před prázdnou branku a ve 48. minutě to bylo 5:1. Následně jsme měli ještě dva úniky Lízalem a znova Chylou. Ale bez brankového vyjádření. Potom dobře hrající Tomáš zabránil jisté brance hostů a naši hráči upadli do letargie. Asi si mysleli, že se nemůže již nic stát. A z ní je nevzbudili ani čtyři tutovky hostů, které jsme velice šťastně přežili. Jenom v 69. minutě využili chyby Urbana s Grycem Vacek ke snížení na  5:2. A to ještě některé šance hostů odvrátil brankář Herink. S důslednějším mužstvem by se nám to nemuselo příště vyplatit.

Příštím našim soupeřem bude nováček soutěže Veselí na Moravě. Na jeho hřišti bude hrát v sobotu 2.10.2017 ve 14.00 hod.

A chceme naše fanoušky upozornit na poslední utkání této sezony na domácím hřišti s družstvem Rousínova. Utkání odehrajeme místo tradiční neděle již v sobotu 4.11.2017 v 14.oo hod.