28. 10. 2017 Veselí nad Moravou

31.10.2017 - Petr

Poslední  zápas podzimu na cizím hřišti a opět výhra

Na lavičce již usedli uzdravení Martin Zatloukal a Michal Axamit. Mužstvo ale  nastoupilo ve stejné sestavě, jako při minulém vyhraném soutěžním zápasu. A je třeba přiznat, že jsme od začátku převzali otěže zápasu do vlastních rukou a domácí přehrávali. Již v šesté minutě obstřelil brankáře, ale bohužel i branku domácích Honza Urban. A ve 12. minutě po rychlé a přesné kombinaci na pravé straně přes Bartoše a Chyly přesně zakončil Ovčačík. Na 0:2 zvýšil po dobrém vysunutí Grycem Radim Chyla. Je třeba ale přiznat, že dneska měl dobrý den Honza Herink. Ten kryl v 15. minutě šanci domácího Radima Aleše a ve 38. minutě trestný kop ze 30 metrů stejného hráče. To ale bylo od domácích vše.

Druhý poločas jsme začali velice útočně a již ve 48. minutě po přihrávce Matysky opět Radim Chyla zvýšil na 0:3. Domácí potom kupili chybu na chybu a naši hráči toho využili. Z dobrých 28 metrů střílel z trestného kopu Matyska 0:4. v 67. minutě jsme kopali jeden z mnoha rohů Urbanem. Míč netrefil dobře Lukáš Matyska a ten se vrátil k Urbanovi. Ten trefil míč dobře, prudce a po chybě domácího brankáře to bylo 0:5. Potom vystřídal trenér tři hráče a v 80. minutě dostal šanci i brankář Bogľarský. A je třeba říct, že mu naši hráči jeho úlohu vůbec neulehčili. Nejdříve jsme si v 88. minutě dali vlastní branku dobře hrajícím Ovčačíkem 1:5. Hned za minutu na to přišel centr opět z levé strany a ve středu naší obrany se prosadil domácí Valenta 2:5. A potom dobrý rozhodčí Chabiča ukončil zápas.

Poslední zápas podzimní části sehrajeme na domácím hřišti již v sobotu 4.11.2017 ve 14.00 hod. s Rousínovem