Zimní příprava - druhý přípravný zápas

2.2.2018 - Petr

Ten jsme sehráli na velice kvalitní umělé trávě v Blansku. Našim soupeřem byl účastník  krajské soutěže Ráječko. Utkání skončilo 4:0 (3:0) pro naše hráče. Sestava v prvním poločase byla - Bogľarský,  v obraně hráli Pelc, Amid, Zatloukal, Marušinec, v záloze z prava Bartoš, Axamit, Ovčačík, Matyska, Krejčíř a v útoku Chyla. Ve druhém poločase střídali Herink, Gryc, Nyueng a Urban. Naše branky docílili ve 3.  minutě Axamit po přihrávce Matyska, ve 25. Chyla po rychlé akci Krejčíře, ve 32. Ovčačík po úniku Pelce a znovu Ovčačík po rohu Urbana v 59. minutě. Tento výsledek, i když je příjemný, není radno přeceňovat. Jednak se jedná o přípravu a za druhé, Ráječko hrálo s velice mladým družstvem.