FC Dosta Muži

Dosta - Bosonohy 2:3 (1:2)

25.10.2016 - Petr

Nastoupili jsme ve stejné sestavě jako v Lanžhotě. Jenom v brance nastoupil Michal Krafek. Zápas mě velice podobný průběh jako zápas doma s Boskovicemi. Hráli jsme většinou na půli Bosonoh, ale hosté dávali branky. Na rohy jsme vyhráli za první poločas 11:0. Ale na góly jsme prohrávali 0:2. A obě jsme dostali po špatné obrané činnosti celého mužstva. Po zahraném trestném kopu vyrazil brankář míč před sebe a hostující Fretzer dorazil míč do prázdné branky. Dále nastala chyba v rozehrávce a náš faul. Opět standardní situace zahraná Šímou, naše špatná hlavička a míč v brance - 0:2. Těsně před poločasem jsme po rohu snížili Svobodou. A šli do kabiny s nadějí, že druhá půle bude z naší strany produktivnější. O proti první půli jsme si sice vytvořili více brankových situací, ale nebyli jsme dostatečně důrazní a taky chybělo trochu štěstíčka. V 55. minutě zahrál Urban velice dobře standartku, šanci Matysky zastavili hosté na brankové čáře, v 66. minutě Svoboda těsně nad, ale branku dali opět po standardní situaci hosté. Po rohu dal branku hlavou Chalupský - 1:3. Po faulu na Chylu proměnil penaltu jistě Honza Urban, ale přes velkou snahu mužstva se nám nepodařilo skóre již změnit. Je to veliká škoda a to zejména, když Tišnov rovněž zaváhal.