FC Dosta Muži

Zimní příprava

26.2.2018 - Petr

Tak máme za sebou polovinu zimní přípravy. Na tuto dobu naplánovali trenéři zápasy z divizními družstvy z Tišnova, Bzence a Tasovic. Jak již víte, Tišnov nám nedal mnoho příležitosti a jasně nás přehrál. Dnešní zápas s Bzencem byl v mnohém jiný. Diviznímu mužstvu jsme stačili fyzicky, kombinačně a i herní projev byl na slušné úrovni. Jenom v produktivitě jsem jsme opět zaostali. Porážka 1:3(1:1) byla zbytečná. Rozhodly o ní opět individuální chyby při obranné činnosti. Naše sestava bylo ochuzena o zraněné hráče: v brance v první půli Bogľarský ( ve druhém dorostenec Svoboda), v obraně Pelc, Zatloukal, Gryc, Bartoš, v záloze Pohanka(ne zkoušce), Axamit, Ovčačík, Tomáš, a v útoku Urban a Makiš. Ke konci zápasu střídali Marušinec a Amid. Naší branku vstřelil po rohu Urbana Axamit. Ve druhé půli jsme 2x Urbanem trefili tyč a dobré příležitosti nevyužil Makiš a Ovčačík. Ale to je přesně o schopnosti využít nabízené šance. A ještě jedno pozitivní z dnešního zápasu. Byli vidět hráči, kteří mají naše mladé družstvo vést, být příkladem.
Vzhledem k předpovědi počasí na úterý, byl plánovaný zápas s Tasovicemi zrušen.