FC Dosta Muži

Poslední přípravný zápas

12.3.2018 - Petr

Poslední přípravný zápas jsme sehráli v areálu VUT s jedním z kandidátů na postup do krajského přeboru - Startem Brno. Trenéři našeho soupeře měli problémy, kvůli zranění a nemocem, se sestavou. To ale nemění nic na skutečnosti, že naše družstvo vyhrálo 5:0 (3:0). V týdnu se podařilo  doladit přestup bývalého hráče Janíčka a tak má trenér více možnosti jak poskládat obranu. V minulých zápasech jsme dostávali příliš hodně branek a to zejména po individuálních chybách. V prvním poločase jsme hráli v sestavě : v brance Bogľarský, obrana Pelc, Janíček, Svoboda, Ovčačík, záloha Tomáš, Lízal, Zatloukal, Makiš a v útoku Chyla a Urban. V druhém poločase se sestava prostřídala a nastoupili dále Pohanka a Gryc. Mezi zraněnými zůstává Herink, Matyska, Krejčíř a chyběl Axamit. Hned na úvod zápasu unikl po křídle Chyla a jeho zpětnou přihrávku využil Ovčačík. Ve 12. minutě po zmatku před brankou Startu si dál soupeř vlastní branku a ve 35. minutě po rohu Urbana dal gól hlavou nový hráč Janíček. Ve druhém poločase již nebyla hra tak plynulá, ale stále jsme měli mírnou převahu. Znovu po rohu Urbana dal branku Svoboda a ten samý hráč v 85. minutě nádherně trefil trestný kop z dobrých 28. metrů. Budeme věřit, že nebude platit dobrá generálka, špatná premiéra. Příští neděli, pokud počasí dovolí, bychom měli sehrát na domácím hřišti první mistrovské utkání proti Bučovicím a to v 15.00 hod. Všechny vás zveme na naše utkání.