FC Dosta Muži

Zimní příprava

26.3.2018 - Petr

Stávající počasí způsobilo, že máme již odloženy dva mistrovské zápasy. Jak domácí zápas s Bučovicemi, tak zápas v sobotu 24.3.2018 v Bohunicích byly zrušeny a budou sehrány následně doma 1.5.2018 a v Bohunicích 30.5.2018. Využili jsme nabídky družstva Kuřimi a sehráli u nich přípravný zápas na přírodní trávě. Domácí se ukázali jako velice zdatný soupeř a opět porazili naše družstvo 3:1 (2:0). Utkání bylo vyrovnané, ale domácí byli produktivnější při zakončení a lépe využili našich chyb v obraně. Při první brance domácích ve 29. minutě chybovala celá obrana a po následném faulu v šestnáctce proměnili domácí pokutový kop. A po rohu ve 42. minutě jsme si srazili míč do vlastní branky 2:0. Z našich hráčů měli velice dobré příležitosti Makiš, Svoboda, Urban a zejména Axamit. Ve druhé půli jsme po chybě brankáře v 82. minutě inkasovali po třetí a náš čestný úspěch docílil až v 88. minutě Svoboda 3:1. Kromě nastřelené tyče Tomášem šel sám na brankáře Zatloukal, ale taky příležitost nevyužil.
Snad se počasí umoudří a potom bychom měli sehrát naše první mistrovské utkání v sobotu 31.3.2018 v 10.30 hod v Bosonohách.