08. 04. 2018 První domácí zápas s Lanžhotem

9.4.2018 - Petr

V neděli jsme přivítali na našem hřišti vedoucí mužstvo soutěže Lanžhot. Celý průběh zápasu ovlivnil velice silný vítr. Začátek zápasu byl velice opatrný. Ale od 15. minuty začali hosté, hrající s podporou silného větru, mít výraznou převahu. Měli velké množství standartních situací, které zahrávali velice dobře a taky po jednom z deseti rohů se ve 27. minutě ujali po hlavičce Čambaly vedení 0:1. V 16. minutě výborně vystřelil Šenk, v 19. minutě Bartoš a v největší šanci hostů přestřelil odkrytou branku ve 33. minutě Kleiber. Naše družstvo ohrozilo branku hostů první střelou až ve 43. minutě Svobody. A velkou možnost na vyrovnání nevyužil ve 45. minutě náš nový hráč Jakub Krejčíř. Sám před brankářem hostí se ho snažil přehodit, ale nepovedlo se.

Ve druhém poločase využilo podpory silného větru naše družstvo a hru nejen postupně vyrovnalo, ale mělo i výraznou převahu. Rovněž nám naše dobrá hra nabídla několik standardních situací, ale nebyli jsme dostatečně důrazní a produktivní. Ve 49. minutě Matyska, v 51. minutě Chyla, v 63. minutě Lízal a v 88. minutě ještě Svoboda, to jsou jenom ty největší příležitosti k docílení branky. Naše vyrovnání vzniklo po dlouhém pasu od Janíčka na Ovčačíka, který unikl po levém křídle. A jeho následný centr využil hlavou Matyska. Při shrnutí celého zápasu je třeba přiznat, že konečný výsledek je spravedlivý. Tím se taky nezmenšil náš odstup na vedoucí Lanžhot, ale ani se nezvětšil. V závěru zápasu si obnovil zranění Chyla a tak je jeho start v příštím kole v Ráječku v ohrožení.

V neděli 15.4.2018 v 16.00 hod zajíždí naše  družstvu do Ráječka.