25. 04. 2018 Druhá porážka ve venkovním zápasu

26.4.2018 - Petr

Zápas se odehrál na dobře připraveném hřišti, ale za silného větru, který nám v první půlce tlačil do zad. Začátek byl oboustranně neurovnaný a domácí nás lehce přehrávali. V 17. minutě zahrál dobře Urban standartní situaci, kterou ale Ovčačík nevyužil. Od tohoto okamžiku jsme začali hrát s přehledem a měli několik dobrých šancí a to zejména po akcích po naší levé straně. Ve 22. minutě opět nevyužil dobrou příležitost Honza Ovčačík a když jsme nevyužili naše šance, tak první udeřili domácí. Po několika odražených míčích přesně zamířil do horního rohu branky Ševčík 1:0. Ale hned po rozehrání jsme vyrovnali. Pelc vysunul na pravé straně Urbana a přesně našel Ovčačíka 1:1. Ve 29. opět vystřelil prudce vedle Ovčačík a ve 35. minutě z trestného kopu trefil Urban břevno. Na šance jsme sice vyhráli 5:2, ale to se nepočítá.

Druhý poločas odehrálo naše družstvo velice, velice špatně. Prakticky do 70. minuty jsme se nedostali na půlku domácích a o branky jsme si doslova koledovali. A taky přišly. V 58. minutě zahrál neobratně rukou v šestnácte Ovčačík a domácí z penalty vedli 2:1. I nadále měli domácí převahu a Herink se měl co otáčet. V 65. minutě se nedohodli Gryc s Janíčkem a Nitschneider zvýšil na 3:1. V 70. minutě si obnovil zranění ramene Herink a musel střídat. Ale od tohoto okamžiku jsme začali konečně hrát a domácí jsme přehrávali. V 77. minutě vyslal dlouhý křížný pas Ovčačík a Lízal hlavou přehodil domácího brankáře 2:3. Potom jsme měli několik příležitostí vyrovnat (Svoboda, opět Lízal, Matyska), ale vše bylo marné. V 81. minutě zachránil ještě větší pohromě Pelc. Domácí si již zaslouženou výhru nenechali vzít.

V sobotu 28.4.2018  hrajeme další  mistrovské utkání v Boskovicích v 16.oo hod. a uvidíme kdo bude schopen ze zraněných hráčů již nastoupit.