30. 05. 2018 TJ Tatran Bohunice

31.5.2018 - Petr

Rozhodla produktivita domácích

Dnešní zahajovací sestava se musela obejít bez zraněných Gryce, Axamita, Ovčačíka, M. Krejčíře. A během hry ještě museli postupně odstoupit Chyla a Urban. A dá se říci, že jsou to všichni hráči základní sestavy. Ale konečný výsledek 4:0 je platný a ukazuje v čem byl rozdíl. Obě družstva produkovala kombinační fotbal, ale domácí dotáhli své akce až k naší brance a nejen k ní. Naši hráči v první půli brankáře Doležala vůbec neohrozili. Jenom střela daleko vedle branky od Urbana a dva rohy ve 44. minutě zahrávané Matyskou ukazují naší malou aktivitu. U domácích vynikal uprostřed hřiště Lacko a ve 39. minutě prokázal Švancara, že nic ze svého přehledu neztratil. Nádherně uvolnil Ullmana a ten první velkou příležitost domácích využil 1:0.

Vinou zranění Urbana a Chyly musel trenér do druhé půle překopat sestavu. A Švancara s Lackem toho dokonale využili. V 59. minutě Lacka našel volného v šestnácte a ten nedal Herinkovi šanci. A o deset minut později postupně obešel Lacko vše co mu stálo v cestě a bylo to 3:0. Těsně před tím trefil Krejčíř břevno a v 66. minutě byl Lízal sám před brankářem domácích a šanci nevyužil. A v tom byl ten hlavní rozdíl. V 75. minutě nám rozhodčí upřel penaltu, kterou ale nařídil v poslední minutě proti naší brance. A i mnozí domácí diváci si mysleli, že faul byl nafilmovaný a domácí hráč dostane žlutou kartu. Ale kartu dostal náš hráč a tak to po střele Krále bylo 4:0. Kruté ale zasloužené.

V neděli 3.6.2018 uvítáme na našem hřišti od 16.30 hod družstvo Veselí na Moravě. Snad se někteří hráči uzdraví.