Dosta Muži A - Moravský Krumlov 5:2 (3:0)

Krajský přebor - sobota 5.11.2016 - Bystrc

8.11.2016 - Petr

Poslední zápas podzimní části sezóny jsme sehráli na domácím hřišti s mužstvem Moravského Krumlova. Je to pro nás velice neoblíbený soupeř, který nás několikrát potrápil. Tentokrát ale nám vyšel dobře vstup do utkání. Velice agilně hrající Radim Chyla se uvolnil v 8. minutě na levé straně a předložil míč Honzovi Urbanovi. Ten nezaváhal 1:0.  Ve třinácté minutě po pěkné kombinaci na naší pravé straně Urban - Matyska - Urban - Makiš. Posledně jmenovaný tentokrát zachoval chladnou hlavu a dal na dva nula. A v 15. minutě využil opět Chyla chyby levého obránce hostů a svoji důslednosti se dostal až před branku a prudkou ránou zvýšil na tři nula. Potom jsem začali hrát nedůsledně a hosté si vytvořil dvě tři velice dobré šance.  Náš brankář Tadeáš Sova byl ale na místě a mužstvo podržel. Ve druhém poločase se projevila slabší vyzická kondice hostů a naše uspokojení s výsledkem. Po našich chybách střídající Martin Novák snížil na 3:1 a následně 4:2. Vždy, když jsme branku obdrželi, tak naší hráči zabrali a nedopustili, aby se ze zápasu stalo drama. V 78.  minutě  po samostatné akci se prosadil znovu R. Chyla. V poslední minutě zápasu střídající Veleba nádherně uvolnil Lukáše Matysku a ten dal nejen poslední branku zápasu, ale i celé podzimní sezóny - 5 : 2. Je třeba říci, že dosažením 32. bodů a s předvedenými výkony můžeme být se hrou mužstva na podzim spokojeni. Ale vždy je co zlepšovat a na to máme jarní část sezóny 2016 - 2017.