Lanžhot - Dosta Muži A 0:1 (0:0)

Krajský přebor - neděle 16.10.2016 - Lanžhot

17.10.2016 - Petr

Další mistrovské utkání jsme sehráli v Lanžhotě a bylo to utkání o druhé místo v tabulce. Naší hráči odehráli první polovinu zápasu ve velkém stylu. Již v 6. minutě nastřelil Honza Urban střelou z dobrých 25-ti. metrů břevno branky domácích. Ve 13. minutě nahrál Lízal Lukášovi Matyskovi do dobré příležitosti - vedle. Ve 19. minutě vyhodil dobře brankář Sova na Urbana, ten nahrál Chylovi - zase nic. 26. minuta Urban vysunul Chylu, ale  brankář domácích zachránil. Ve 39. minutě uvolnil dobře hrající Radek Lízal opět Chylu. Situaci nevyužil. Takže úspěšní jsme byli pouze ve 20. minutě. Na půlce hřiště se uvolni Honza Urban. pronikl do šestnáctky domácích. Udělal kličku brankáři a nahrál před branku, kde celou situaci se štěstím dokončil Radim Chyla 0:1. Domácí měli pouze jednu střelu na naší branku a to vedle ve 32. minutě. Ve druhé půli jsem se postupně dostávali pod tlak domácích hráčů. Domácí nNeměli sice žádné 100% příležitosti, ale branka visela ve vzduchu. Několikrát jsme sice mohli zaútočit do otevřené obrany domácích ( Matysky, Makiš, Lízal, Urban ), ale bez brankového efektu. Posledních 10 - 15. minut jsme se bránili zuby nehty. Ale bojové srdce, kolektivní výkon a štěstí bylo na naší straně.. Za výkon v první půli jsme si výhru zasloužili, ale příště by to nemuselo stačit.