Branky: 47. Kocman, 63. a 73. Kratochvíl

ŽK: Kratochvíl - Kupčík, Novotný 2, ČK: Novotný (M)

Diváků: 109

Rozhodčí: Julínek - Kunický, Putna, Delegát: Rabušic

Dosta: Mykytjuk - Pavlík (83. Marušinec), Buriánek, Solanský, Bubeník - Juříček, Veleba, Kocman (74. Pohanka), Vodák (46. Bílý) - Gračanin (46. Gaži), Kratochvíl Trenéři: Igor Kos a Pavel Srb

Mutěnice: Gebhart - Maršálek H., Kupčík, Vydařilý, Koštuřík (46. Čepil), Drápal (62. Schüller), Trávník (72. Michna), Novotný, Koplík (80. Weigl), Maršálek J., Holešínský, Trenér: Viktor Linhart

Po dvou výhrách čekal Dostu domácí souboj s Mutěnicemi, jimž se na venkovních hřištích příliš nedaří, získali pouze dva body. Bystrčtí chtěli využít příležitosti k posunu vzhůru tabulkou. Mimo jiných mohli přeskočit i Mutěnice. První poločas ale ze strany domácích nebyl dobrý, bylo to spíš naopak. Ne že by hosté byli vyloženě herně lepší, dokázali se však několikrát dostat do slibných příležitostí, z nichž některé lze nazvat brankové. Dosta měla štěstí, že Mutěničtí nehráli v dobré pohodě a nedokázali své šance zužitkovat.

Do druhé půle vstoupili fotbalisté Bystrce o poznání lépe a navíc se hned prosadili i brankově. Po Juříčkově centru vstřelil levačkou úvodní branku Vojtěch Kocman. Vynikající střeleckou formu potvrdil Tom Kratochvíl, jenž přidal další dvě branky. V posledních třech utkáních nasázel osm branek a celkově jich má na kontě dvanáct. U jeho první branky na 2:0 byl opět Juříček, přihrál do vápna rozběhnutému Bubeníkovi, ten zpětnou nahrávkou našel Kratochvíla a přestože si na jeho střelu gólman sáhnul, skončila v síti. Ani u posledního gólu Juříček nemohl chybět, jeho rohový kop poslal Kratochvíl hlavou do brány, i tentokrát nebyl soupeř daleko od zabránění změny skóre, hlavička jednoho z hostí však pouze prodloužila let míče do šibenice. Tři minuty poté dostal Novotný žlutou kartu, za svou následnou reakci druhou a šel předčasně do sprch. Domácí si už konec v klidu pohlídali. Po třinácti odehraných kolech se Dosta nachází na osmé příčce, na šestou Svratku ztrácí tři body. Podzimní část uzavřou dvě utkání, u obou došlo ke změnám proti původnímu losu. Příští týden se hraje v Moravském Krumlově už v sobotu ve 14:30. Původně se mělo hrát v neděli. Poslední zápas s Ivančicemi sehrajeme na domácí půdě, a to v posunutém čase, výkop proběhne už v 10:30.