FC Dosta Muži

Sparta Brno - Dosta Muži A 0:3 (0:2)

Krajský přebor - sobota 29.10.2016 - Sparta Brno

1.11.2016 - Petr

Poslední brněnské derby bylo většinu zápasu v režii našeho družstva. Konečný výsledek ještě nevystihuje celkovou naši převahu a vytvořené brankové příležitosti. V prvním poločase jsem ,kromě dosažených branek, ještě nastřelili Chylou břevno domácí branky, Axamit z boku neprostřelil domácího brankáře, Urban nádherně vystřelil těsně vedle, Matyska se v dobré situaci ukvapil a přestřelil. U domácích byl nebezpečný pouze Loprais, který měl dvě dobré příležitosti, ale náš brankář Sova byl vždy na místě a zabránil nejhoršímu. I ve druhém poločase jsem měli i nadále převahu a příležitosti Matysky, Chyly, Makiše či Pelce přímo volali po gólu. A teď k brankám. V 15. minutě byl faulován před šestnáctkou Sparty Urban a sám trestný kop proměnil. V 19. minutě se vysunul Svoboda, uvolnil na levém křídle Makiše a jeho přesný centr proměnil Chyla hlavou. O naší třetí branku se velice zasloužil v 63. minutě Michal Axamit. Skoro na brankové čáře u domácí branky vybojoval míč, nahrál Chylovi a ten předal Urbanovi 0 : 3. Potom se už jenom dohrávalo.

Jenom chceme upozornit naše příznivce, že náš poslední zápas podzimní sezony odehrajeme na našem hřišti ji v sobotu 5.11.2016 od 14.00 hod.