Dosta Muži A - Strání 2:3 (1:3)

Divize D - neděle 2.9.2018 - Bystrc

4.9.2018 - Ilja

V dalším domácím zápase bystrčtí podlehli týmu ze Strání 2:3. Hosté vlétli do utkání jako uragán a ve 22. minutě vedli už 3:0. Domácí pak převzali kontrolu nad míčem a začali si postupně vytvářet šance, ale podařilo se jim jen snížit na konečných 2:3. Stále tak čekají na první divizní výhru a s jedním bodem se v tabulce krčí na třetím místě od konce.

Hodnocení trenéra:

"Přijelo k nám Strání, které venku ještě neprohrálo. Očekávali jsme tedy kvalitního soupeře. Do utkání jsme vstoupili aktivně a drželi jsme míč. Po našem rohovém kopu hned v úvodu utkání jsme naši nedisciplinovaností inkasovali z protiútoku. Tlačili jsme se dopředu, ale po zbytečném rohovém kopu jsme opět naší nedůsledností inkasovali a ihned po naší rozehrávce jsme inkasovali potřetí. Do poločasu jsme ještě stačili snížit a vytvořit si jednu stoprocentní šanci, kterou jsme neproměnili. Ve druhém poločase už soupeř sázel pouze na brejkové situace. Bojovali jsme alespoň o bod až do konce utkání, ale z našich šancí se podařilo využít pouze jedinou a snížili jsme na konečných 2:3. Všechny branky, co jsme obdrželi, byly v důsledku několika po sobě jdoucích chyb, kterých se nemůžeme dopouštět, pokud chceme uspět."