Dosta Muži A - Nové Sady 1:1 (0:0)

Divize D - neděle 9.9.2018 - Bystrc

17.9.2018 - Ilja

Zápas, od kterého si nejeden fanoušek sliboval vytouženou výhru domácích. Dosta hostila předposlední tým tabulky, který měl na kontě taktéž jen jeden bod, ale navíc skóre 1:21. Bohužel se ale nakonec soupeři rozešli smírně, když domácí nejprve v 58. minutě poslal do vedení Chmúra, aby v 77. minutě vyrovnal Urbančík na konečných 1:1.

Hodnocení trenéra:

"Přijel k nám soupeř, se kterým sousedíme v tabulce a tak jsme chtěli naplno bodovat. První půle byla z naší strany velice nervózní. Nedostávali jsme se do kombinace a byli jsme zbytečně nervózní. Tlačili jsme se dopředu, ale nevytvořili jsme si žádné větší šance. Po změně stran jsme se trochu uklidnili a zlepšili práci s míčem. Šli jsme do vedení a vytvořili jsme si další příležitosti k navýšení skóre. Při vhodnějším řešení finální fáze jsme mohli jít několikrát sami na branku. Druhý gól se nám nepodařilo vsítit a bohužel jsme inkasovali. I přes naši snahu jsme už nedokázali strhnout vítězství na naši stranu."