Velká Bíteš - Dosta Muži A 4:1 (2:0)

Divize D - neděle 4.11.2018 - Velká Bíteš

5.11.2018 - Ilja

Náš včerejší poslední zápas venku ve Velké Bíteši začal velice nešťastně. Již ve čtvrté minutě si šel náš brankář pro centrovaný míč, ale po teči naším obráncem skončil v naší bráně - vlastní branka. Další průběh celého prvního poločasu probíhal obdobně jako v Bzenci či doma s Tasovicemi. Vyrovnaná hra z obou stran. Jenom jsme opět neproměnili dvě tutovky po výborně zahraných rohových kopech. Nedůraz před brankou soupeře a malý důraz před naší bránou v poslední minutě nás stálo to, že jsme šli do kabin za stavu 2:0 pro domácí. Druhý poločas měl stejnou podobu jako první. Vyrovnaná hra, ale větší kvalita domácích při využití vypracovaných příležitostí. My jsme tři nadějné úniky na branku domácích neproměnili. Ale branka útěchy, vstřelená po pěti zápasech s nulou na našem kontě v poslední minutě, nám snad vlije větší odvahu a sebevědomí do posledního podzimního zápasu.