FC Dosta Muži

Dosta Muži A - Žďár nad Sázavou 0:2 (0:0)

Divize D - sobota 10.11.2018 - Bystrc

13.11.2018 - Ilja

První poločas posledního podzimního zápasu byl velice podobný tomu ve Velké Bíteši. Z naší strany opět velice dobrá, minimálně vyrovnaná hra. Nastřelené břevno a tyč, ale stav 0:0. Hosté, hrající špici divize, měli taky brankové příležitosti, ale ničím nás nepřekvapili, nepřehráli. Ale naše produktivita je velice chabá a to je zásadní problém tohoto mužstva. A druhým jsou opakující se individuální chyby. A jedna z nich se nám vymstila hned na začátku druhého poločasu. Potom se již projevila větší fotbalovost hostů a zejména jejich zkušenost. Přesto naše mužstvo ukázalo bojového ducha a až do poslední minuty se snažilo o zisk bodu. Za to je nutno všechny hráče pochválit. Druhá branka v nastaveném čase již nic neřešila.