Polná - Dosta Muži A 2:2 (1:1)

Divize D - neděle 24.3.2019 - Polná

26.3.2019 - Ilja

Bystrčtí jeli k druhému jarnímu utkání do Polné, která aktuálně drží 7. příčku tabulky. Začátek utkání nepřinesl nic moc zajímavého, do první větší šance se dostal bystrcký Hladký, ale domácí brankář byl na svém místě. Ve 26. minutě vyšel hostům brejk, když Hladký naservíroval Prokopcovi, který s přehledem dopravil míč do sítě - 0:1. Domácí Polná pak zvedla hlavy a vytvořila si dvě zajímavé šance, ale mladého brankáře Svobodu nepřekonala. Vyrovnání přišlo v 38. minutě, kdy ztrátu ve středu hřiště potrestal Urbánek. Poločas tedy skončil 1:1.

Do druhé půle lépe vkročili domácí a po sedmi minutách otočili skóre. Po nevydařeném výkopu dostal domácí útočník kolmici za obranu a mohl tak vyzvat kolegu Šerého k zakončení téměř do prázdné branky - 2:1. Nedlouho poté ještě domácí orazítkovali tyč z přímého volného kopu. Dosta se však dočkala vyrovnání, když po sérii přihrávek přišel centr, který nedokázala domácí obrana odvrátit do bezpečí a Prokopec z obtížné situace vytěžil svůj druhý gól v zápase - 2:2. Bystrčtí se pak začali soustředit zejména na obranu, domácí drželi míč, ale mimo několika slabších střel z dálky se k vážnému ohrožení branky už nedostali. Nakonec to byli hráči Bystrce, kdo mohl strhnout vítězství na svoji stranu - v poslední minutě se dostali ke střele z velmi zajímavé pozice, ale domácí brankář pohotovým zákrokem rozhodl o dělbě bodů.

V příštím kole hostíme doma Břeclav (31. 3. 2019 v 15:00 hod.).

Sestava: Svoboda Marek - Marušinec, Janíček, Pelc, Pohanka - Prokopec, Zatloukal, Krejčíř, Pasz (63. Gelda) - Svoboda Petr, Hladký. Trenér: Oldřich Januszica