Havlíčkův Brod - Dosta Muži A 3:2 (2:1)

Divize D - sobota 6.4.2019 - Havlíčkův Brod

8.4.2019 - Ilja

V sobotu jsme hráli u našeho souseda v tabulce v Havlíčkově Brodu. Utkání se hrálo na velice dobré umělé trávě, což byla určitá výhoda pro domácí hráče. Protože nebyli v našem družstvu k dispozici tři hráči, neměl trenér při skládání sestavy moc na výběr.

V první půli hned v 6. minutě po chybě v obraně nás potrestal Veselský a bylo to 1:0. Hru jsme naštěstí brzy srovnali a kombinačně byli lepší, což vyústilo v naše vyrovnání ve 14. minutě po standartní situaci, kdy Martin Janíček zakončil hlavou na 1:1. V 25. minutě se po našem rohu dostali domácí do rychlého protiútoku a opět Veselský vyškolil naše obránce i brankáře a dal na 2:1. S tímto výsledkem se šlo do šaten.

Druhá půle byla sice celá v naší režii, ale bez brankových šancí. A tak přišla další individuální akce Veselského. Na naší pravé straně postupně obešel tři naše hráče, prudce odcentroval a u zadní tyčky dorazil do brány domácí Karlík. I domácí diváci se divili, že máme tak málo bodů, když máme takovou převahu. Hráli jsme sice aktivně, drželi míč, ale vždy tomu chybí ten poslední krůček. A tak jsme těsně před koncem zápasu aspoň zmírnili výsledek Hladkým, který zblízka překonal domácího brankáře. Byla to jeho první branka v dresu Dosty. Na víc již nebyl čas. I když jsme byli většinu zápasu lepším mužstvem, porazil nás jeden hráč domácích - Veselský.

Sestava: Marek Svoboda - Marušinec (68. Buriánek), Janíček, Zatloukal, Pohanka (46. Pasz) - Krejčíř, Chmúra, Krejčí, Prokopec - Hladký, Petr Svoboda.