Nové Sady - Dosta Muži A 1:3 (1:0)

Divize D - sobota 20.4.2019 - Nové Sady

24.4.2019 - Ilja

Ve dvou posledních zápasech na hřištích soupeřů jsme uhráli čtyři body. Nevídané!!!

Tuto sobotu jsme hráli na hřišti našeho souseda v tabulce Olomouc - Nové sady. Do sestavy se vrátili Janíček a Petr Svoboda. V prvním poločase jsme hráli velice bázlivě, nepřesně jsme si přihrávali a za celý poločas jsme vyslali na branku domácích dvě slabé střely. Naopak domácí chtěli hrát, snažili se nás zatlačit do obrany a měli několik nebezpečných situací. Ale s jejich proměňováním byli na štíru a jenom potvrdili, proč jsou v tabulce ještě pod naším družstvem. Branku jsme dostali ve 32. minutě po špatném odkopu od naší branky ve středu obrany.

Druhý poločas jsme začali odvážněji a domácí příliš brzo začali bránit výsledek. V 57. minutě získal míč Svoboda a zhruba z 22 metrů se trefil přesně k tyči a vyrovnal na 1:1. To domácí znervoznělo ještě víc a postupně jsme začali mít na hřišti převahu. Nejdříve v 64. minutě pěkně prošel po pravé straně Krejčí a levou nohou prudce vystřelil k protější tyčce. Brankářem vyraženou střelu dorazil nadvakrát do branky Pohanka, který o poločasu nahradil Prokopce - 1:2. V 70. minutě se situace přesně opakovala jenom s tím, že po naší pravé straně prošel a dobře vystřelil tentokrát Krejčíř. A Pohanka stál opět na správném místě a dokonal obrat na 1:3. Ke konci zápasu se projevila naše lepší fyzická příprava a domácím jsme toho moc nedovolili. Těsně před koncem zápasu byl ještě zraněn brankář Herink, ale zápas po ošetření dochytal.

Sestava: Herink - Marušinec, Janíček, Pelc, Buriánek - Krejčíř, Chmúra (77. Zatloukal), Petr Svoboda, Prokopec (46. Pohanka) - Hladký (87. Gelda), Krejčí.