Dosta Muži A - Blansko 0:7 (0:3)

Divize D - neděle 28.4.2019 - Bystrc

2.5.2019 - Ilja

V neděli jsme sehráli další zápas v divizi na domácím hřišti, a to s celkem Blanska. Hosté ještě v soutěži ani jednou neprohráli a taky proti našemu družstvu ukázali, proč tomu tak je. Převyšovali naše hráče ve všech směrech. Vydrželi jsme tlaku Blanska do 25. minuty a po dvou chybách a jedné dalekonosné střele jsme šli do kabin s výsledkem 0:3.

Dokud jsme vydrželi v druhé půli se silami, tak jsme se štěstím odvraceli lavinovité útoky hostů a drželi celkem přijatelný výsledek. Koncem zápasu přišli hostům na hřiště čerství hráči a my jsme odešli fyzicky. A konečný výsledek 0:7 je ještě milosrdný. Naše sestava byla: Herink - Marušinec, Janíček, Pelc, Buriánek - Pohanka, Chmúra, Petr Svoboda, Pasz (65. min. Gelda) - Krejčí, Gračanin.