Humpolec - Dosta Muži A 1:1 (0:0)

Divize D - neděle 5.5.2019 - Humpolec

6.5.2019 - Ilja

V neděli 5. 5. 2019 zavítalo naše družstvo na hřiště souseda v tabulce - třetí od konce AFC Humpolec, kde jsme uhráli remízu 1:1 (0:0).

V prvním poločasu byli domácí na dobrém, ale mokrém trávníku rychlejší, dravější a působili velké potíže zejména našim krajním obráncům. Ti nestačili rychlostí a tak přišlo z boku hřiště před naší branku mnoho nebezpečných míčů. Dílem štěstí, dílem nepřipravenosti domácích hráčů na vzniklé situace, ale zejména velice dobrým výkonem Herinka v brance jsme udrželi do poločasu nerozhodný stav.

Druhý poločas začalo naše družstvo jako vyměněné. Zlepšený pohyb, dobrá kombinace a přesnější přihrávky nám přinesly slušnou převahu. Bohužel z jedné standartní situace domácího družstva v 59. minutě jsme po hlavičce domácího Kopice prohrávali. Naši hráči ale pokračovali i nadále v dobrém výkonu a po kolmici na Hladkého, který obešel brankáře a následně přeloboval domácího brankáře, jsme vyrovnali v 74. minutě na 1:1. Domácí si následně vytvořili mírný tlak, ale bez efektu. Pro nás nakonec velice cenná remíza.